Kategorie

 • Brak kategorii

i nic się nie zmieniło!

tylko Niebo jakieś takie mniej błękitne
tylko Ziemia jakaś taka mniej kształtna
tylko ludzie gdzieś się pozaszywali i utknęli w swych niebezpiecznych pułapkach
i tylko ja jakaś taka bardziej
pojebana
zamiast z zimnym ogniem oplatającego ciepłem
z nożem
i z Nim
w Nowy Rok.

i nic się nie zmieniło!
Świat się kręci
a ja kurwa
w Nim.

2c komentarze/y do i nic się nie zmieniło!

 • Cuks

  Nie chcę Aniu absolutnie narzucać Ci swojego zdania, tudzież robić czegokolwiek innego, ale… Nie myślałaś o tym, żeby po prostu powiedzieć sobie „DOŚĆ” wreszcie?
  Przypomnij sobie moją walkę o Gie., ja wiem, że nie każdy facet jest taki sam, ale.. Po co cierpieć jeszcze bardziej, skoro nie zmienia się nic? Może czas dać sobie szansę na szczęście?
  P.S.: Gdybyś potrzebowała się wyżalić, czy wygadać, to zapraszam:*

 • Cuks

  Nie jesteście ze sobą? Tym lepiej i teoretycznie łatwiej powinno być odejść na zawsze.
  Wiesz, że ta „każda chwilka”, to tylko nowe cierpienie i ból? Przez chwilę czujesz się szczęśliwa i myślisz, że coś zmienisz. Cokolwiek i że On wreszcie przejrzy na oczy, ale jedyne, co czujesz, to jedno wielkie rozczarowanie i jeszcze większą rozpacz.
  Właściwie, to nie jestem żadnym autorytetem w tej dziedzinie i nie powinnam wydawać swoich osądów, ale Aniu… Ja przechodziłam przez to samo. Ja też się łudziłam, że coś się zmieni. Nie zmieniło się ABSOLUTNIE nic. Na moje szczęście. Niebywałe szczęście.
  Jestem teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie, dałam sobie szansę, a właściwie to On mi ją dał. Cierpliwie poczekał. Zaryzykowałam. Gdybym wiedziała, że tak będzie wyglądała moja teraźniejszość, to uwierz mi, ale sama osobiście skończyłabym ten związek wtedy, kiedy powinnam to zrobić. Czyli pół roku wcześniej, nim zamieszaliśmy razem. To był właśnie ten moment!
  Pozdrawiam i życzę Tobie większej wytrwałości i zdecydowania, niż moje:*

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>